mmu.lt

Kokias kosmetikos priemones verta įsigyti artėjant vasarai?

0 41

Karštas vasaros sezonas tikrai nedžiugina veido odos, todėl apkrauti ja sunkia kosmetika būtų tikrai nekoks sprendimas. Dėl karščio makiažas gana greitai nubėga, o nešvarumai labai greitai pradedi kenkti odai, todėl atsiranda daugiau spuogelių, išsiplečia poros. Vasaros sezonu rekomenduojama daugiau dėmesio skirti veido odos drėkinimui, o ne dekoratyvinei kosmetikai, kad karštas oras, saulės spinduliai neišsausintų odos. Labai svarbu naudoti nuo uv apsaugančias veido odos priemones, taip užkirsite kelią žalingam aplinkos poveikiui. Taip pat reikia gausiai naudoti drėkinančias priemones – taip veido oda atrodys puikiai ir be makiažo. Tinkamų priemonių visuomet galite įsigyti www.kosmetikosparduotuve.lt parduotuvėje. Straipsnyje rasite pagrindines priemones veidui, kurios itin naudingos atostogų sezonu.

Kad drėkinančios ir apsaugančios priemonės itin reikalingos, greičiausiai net nekyla klausimų. Taigi, visuomet turėkite kremą, kuris apsaugo odą nuo saulės, o jeigu vykstate į paplūdimį tokio kremo reikia visai kūno odai. Intensyviau drėkinančios priemonės gali būti veido kaukės – jų pasirinkimas didžiulis, tad būtinai vykstant į kelionę kosmetinėje turėkite, kad prireikus nesunkiai galėtumėte atgaivinti veido odą. Taip pat labai gerai turėti toniką, nes jis gali būti panaudojamas bet kur ir bet kada. Purškiamas buteliukas puikiai tiks kelionei – tuomet galėsite veido odą palepinti net ir kur nors skubant. Tonikas turi drėkinančių savybių, todėl tai puiki greita išeitis.

Jeigu kyla noras bent šiek tiek pamaskuoti veido odą ar pasidažyti, tuomet rinkitės lengvos tekstūros priemones. Jei einate maudytis, esate prie baseino ar jūros, to daryti tikrai nereikėtų. Tačiau kitais atvejais noras atrodyti kuo gražiau tikrai suprantamas. Taigi, tokiais atvejais galite pabandyti BB ar CC kremus – jie puikiai telpa į kosmetinę ir ne tik sulygina veido odos spalvą, bet ir turi spf, kas padeda veidą apsaugoti nuo saulės. Akis galima paryškinti vandeniui atspariu tušu, kadangi jis nenubėgs. Paprastas tušas vasaros metu ne itin tinkamas. Žinoma, po dienos užsitikrinkite, kad visą makiažą nusivalote nepriekaištingai, kad neatsirastų jokių problemų. Praverčia turėti makiažo valymui skirtų servetėlių, jos ypač patogios kelionėje, nes nereikia nieko šlapinti ar dėti ant vatos diskelio kokią nors priemonę – viskas jau būna paruošta.

Komentarai
Kraunama...