mmu.lt

Viskas apie antakių priežiūra

0 214

Antakiai labai svarbūs kiekvienai moteriai, kadangi jie padeda veido bruožams tapti dar išraiškingesniems. Rūpintis antakiais tikrai svarbu, nes nei vienas kitas bruožas neturi tokios įtakos veido išvaizdai – antakiai turi aiškią liniją, kuria galima koreguoti veido siaurumą, kaktos dydį, vizualia akies formą. Antakių dažai padeda visam veidui tapti ryškesniam. Svarbiausia, jog antakių korekcija būtų atliekama profesionaliai, kitaip galima neigiamai paveikti savo išvaizdą. Korekcijos metu turi būti suteikiama teisinga forma, kuri skirtingam veidui bus vis kitokia. Nėra vienos tobulos formos, kuri tiktų visoms moterims. Nors anksčiau buvusios tendencijos buvo naudojamos masiškai, dabar tendencijų vis mažėja ir siūloma pasirinkti tai, kas labiausiai tinka. Taip pat korekcijos metu pašalinami nereikalingi plaukeliai, tik tie, kurie yra ne vietoje. Pašalinti juos galima dabar ne tik pincetu, bet ir vašku, kas daugeliui yra daug mažiau skausminga. Jei dažote antakius kasdien pieštuku, laiką galima sutaupyti, jei naudojami ilgalaikiai antakių dažai, kurie puikiai pabrėžia bruožų dailumą ir išlieka mėnesį. Ilgalaikiai antakių dažai taip pat suteikia pilnumo, tankumo. Jie nėra privalomi, kai kurių plaukeliai būna pakankamai ryškūs, todėl papildomai antakių ryškinti neprireikia.

Antakių odai pleiskanojant, dažniausiai jiems reikia papildomos priežiūros. Dažniausiai tai paskatina odos išsausėjimas, todėl būtina stengtis gerai veidą nusiprausti, valyti, kad jokių priemonių likučių neužsiliktų antakiuose. Taip pat kartais gali būti ir netinkami antakių dažai, todėl išbandykite ne vienus, kol atrasite nesausinančius odos. Taip pat verta naudoti aliejuką, kuris bus puiki priemonė ir norint turėti dailius antakius, o tuo pačiu pamaitins išsausėjusią odą.

Pešiojant ir dažant antakius galioja kelios taisyklės, kurių svarbu laikytis. Tarkime, pešiojant antakius, reikia tą daryti iš apačios į viršų, nes taip užtikrinama, jog nebus pažeidžiama plaukelio augimo kryptis. Dažant svarbu tinkamai susimaišyti pačius antakių dažus, kitaip jie gali būti per silpni arba kaip tik kenksmingi. Ilgalaikiai dažai su oksidantu maišomi santykiu 1:2. Nereikėtų dažų laikyti itin ilgai, dažniausiai spalvai išgauti užtenka 10 minučių, per kurias plaukelis įgauna norimą spalvą.

Komentarai
Kraunama...