mmu.lt

Plastikiniai langai ir dažniausiai girdimi mitai apie juos

0 37

Plastikiniai langai yra vienas populiariausių pasirinkimų perkant naujus langus. Šie pasižymi savo praktiškumu, estetika ir, dažniausiai, itin patrauklia kaina. Kadangi pastarieji yra itin populiarūs, neretai šie langai yra siejami su tam tikrais mitais, kurie dažnai suklaidina nemažai žmonių. Šiame straipsnyje aptariame, kokie yra populiariausi sklandantys mitai apie plastikinius langus ir ar jie – tiesa.

1. Plastikinių langų kaina žema, nes jie pagaminti iš nekokybiškų žaliavų

Tai – tikrai netiesa! Kiekvienas plastikinių langų gamintojas žaliavas, iš kurių gamina produkciją, deklaruoja. Deklaracija įrodo, jog langai yra kokybiški, pagaminti iš saugių medžiagų ir tikrai nepakenks Jūsų ar artimųjų sveikatai!

2. Plastikinių langų naudojimo trukmė trumpesnė, nei medinių langų

Tikrų tikriausias mitas! Dažniausiai plastikinių langų gamintojai langams suteikia minimalų orientacinį eksploatavimo laiką – 35 metus – per kurį tereikia atlikti minimalius langų priežiūros darbus. Lietuvoje yra nemažai pavyzdžių, kaip pirmosios kartos plastikiniai langai, kurie naudojami daugiau nei 30 metų, vis dar yra puikios būklės. Norint kuo ilgiau naudoti plastikinius langus, juos reikia profesionaliai sureguliuoti (jei atsiranda defektų), tinkamai paruošti šaltajam ir šiltajam sezonui, periodiškai nuvalyti, kad jie neprarastų savo geros išvaizdos.

3. Plastikiniai langai gali būti tik baltos spalvos ir standartinės stačiakampio formos

Visiška netiesa! „Taip, vienas populiariausų pasirinkimų – balti plastikiniai langai, tačiau šiuo metu yra galimybė rinktis ir iš daugybės kitų palečių spalvų. Taip pat galima rinktis ir pageidaujamos rūšies stiklus: saulės energiją kontroliuojančius stiklus, tonuotus, savaime nusiplaunančius, akustinius, itin saugius ar dekoratyvinius stiklus.

4. Plastikiniams langams reikia nuolatinės priežiūros

Mitas. Plastikiniams langams reikia minimalios priežiūros – juos pakanka retkarčiais nuvalyti, o jų priedus ir konstrukcinius elementus periodiškai patikrinti. Ypač svarbu pastebėjus defektus nedelsint kreiptis į specialistus.

Taigi, atskleidėme kelis dažniausiai pasitaikančius mitus. Plastikiniai langai Kaune, Vilniuje ar kituose didžiuosiuose miestuose yra lengvai prieinami, yra nemažai fizinių parduotuvių, kuriose galite realiai apžiūrėti langus prieš juos įsigyjant. Jeigu galimybės apsilankyti parduotuvėje neturite, greitai ir patogiai langus išsirinkti galite internetu. O jeigu visgi nežinote, ką rinktis, visuomet pasikonsultuokite su specialistais, kurie yra pasiruošę padėti išsirinkti tinkamiausią variantą.

Komentarai
Kraunama...